CZYSZCZENIE BIK CENA

„Jaka jest cena Czyszczenia BIK-u?”, „Ile kosztuje usunięcie jednego wpisu z rejestru?”, „Jakie są widełki cenowe Państwa usług?”.

To jedne z najczęściej zadawanych przez naszych Klientów pytań. Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi gdyż cena czyszczenia BIK-u , zależy od wielu czynników. Przede wszystkim na podstawie przesłanego raportu z BIK-u, musimy zweryfikować czy dane zobowiązanie jest rachunkiem zamkniętym. To najistotniejsza kwestia, gdyż tylko i wyłącznie zobowiązania w których Klient zakończył umowę z bankiem, kwalifikują się do naszych działań. Z dokumentu nasi pełnomocnicy uzyskują jeszcze informacje o rodzaju zobowiązania, wierzycielu, kwocie kredytu, produkcie, przeterminowaniach, statusie zobowiązania oraz o tym czy wierzyciel spełnił przesłanki na udostępnianie danych po wygaśnięciu zobowiązania.

Dopiero te informacje, w odniesieniu do całej aktywnej dla banków historii kredytowej, pomogą nam wycenić nasze działania w zakresie skutecznego i szybkiego usunięcia negatywnych informacji z rejestru. Należy pamiętać, że są to sprawy prawne i w każdym banku (SKOK-u bądź parabanku), procedury działań prawnych są różne. Nie ma więc możliwości stworzenia cennika usunięcia wpisów z BIK-u, możliwego do przedstawienia Klientowi bez weryfikacji jego raportu. Jeśli ktoś takowy stworzył to zapewne nie jest to profesjonalna kancelaria prawna, w której działają zawody zaufania publicznego (adwokaci, prawnicy, radcy prawni).

Kancelaria Prawna Directus sp. z o.o.

ulica: Gen. Stefana Grota - Roweckiego 85A, kod pocztowy: 52-232, miasto: Wrocław, województwo: dolnośląskie,

główny numer telefonu: 796312112, adres e-mail: kontakt@kpdirectus.pl

■ NIP: 8992859734, ■ REGON: 382847938, ■ KRS: 0000776712.