CZYSZCZENIE BIK DIRECTUS

„Witam, podchodziłam do sprawy mojego wykreślenia BIK bardzo sceptycznie. Zgłosiłam się do kancelarii Directus chyba nie licząc na sukces. I spotkała mnie ogromna niespodzianka. Chociaż musiałam uzbroić się w cierpliwość to opłacało się. Wszystkie wpisy o których pisałam zostały usunięte. Pełna profeska, zero konieczności ingerencji z mojej strony. Bardzo gorąco polecam niezdecydowanym i zabieganym. Po załatwieniu wstępnych formalności - zero mojego udziału. Wszystko załatwiono za mnie. Gratuluję i jeszcze raz polecam tę kancelarię. Jeśli będzie taka potrzeba na pewno skorzystam jeszcze raz - chociaż nie ukrywam wolałabym uniknąc takich sytuacji na przyszłość no ale to tylko życie.” - Monika.

„Dzień Dobry Polecam usługi Kancelarii w zakresie czyszczenia BIKu - profesjonalnie szybko i skutecznie. Niespełna 4 tygodnie i sprawa załatwiona :-) „- Michał

„Kancelaria Directus jest bardzo skuteczna w działaniu. Mają swoje sposoby na oporne banki. Można im zaufać. Gorąco polecam!!! „ - Wojciech

„Rewelacja, ponad 800dni opoznienia wg BIK, trwalo troszke dluzej przez okres swiateczny, mimo wszystko dostalem wszystkie zgodny pozytywne i na dzien dzisiejszy jestem czysty w BIK. Dziekuje! Rafał.

To tylko kilka przykładowych opinii naszych zadowolonych Klientów, umieszczonych na naszej wizytówce w google.

Czyszczenie BIK Directus

Kancelaria na każdym etapie prowadzenia działań, dokłada wszelkich starań aby uzyskać pozytywne dla klienta rozstrzygnięcie. Po weryfikacji raportu z BIK-u, przedstawiamy pełną ofertę możliwości prawnych mających na celu przywrócenie Klientowi pełnej zdolności kredytowej.

W trakcie przedmiotowej sprawy, Klient ma kontakt z pełnomocnikiem lub oddelegowanym asystentem pełnomocnika z działu obsługi. W ten sposób ma na bieżąco informacje na temat podjętych działań i wyników sprawy.

Ważne jest to, że w przypadku Kancelarii Prawnej, wszystkimi sprawami zajmują się wyspecjalizowani prawnicy i adwokaci czyli zawody zaufania publicznego.

Do tej pory przeprowadziliśmy już kilka tysięcy spraw, po których nasi Klienci odzyskali możliwości kredytowania w sektorze bankowym.