Odzyskaj Zwrot Prowizji Bankowej

Jeżeli brałeś kredyt gotówkowy i dokonałeś jego wcześniejszej spłaty, konsolidacji lub przeniesienia do innego banku, to skontaktuj się z nami w celu uzyskania zwrotu kosztów kredytu.

  • Z nami otrzymasz zwrot prowizji bankowej i zwrot ubezpieczenia kredytu.
  • Dokonujemy bezpłatnej analizy Twojej sprawy.
  • Załatwiamy za Ciebie wszystkie formalności.
  • Nie ponosisz żadnych kosztów.
  • Zapewniamy wysoką skuteczność działania.

Napisz i otrzymaj zwrot prowizji i innych kosztów pożyczki!

Skontaktujemy się z Tobą

Dziękujemy za wysłanie formularza.
Wyrażam zgodę na:

Twoje dane są z nami bezpieczne.

Kancelaria Prawna Directus sp. z o.o.
ul. Gen. Stefana Grota - Roweckiego 85A
52 - 232 Wrocław
NIP: 8992859734, REGON: 382847938, KRS: 776712

Współpraca z Kancelarią

4 proste kroki do skutecznego odzyskania poniesionych kosztów kredytu

Krok 1

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń +48 796 812 112

lub wypełnij formularz kontaktowy.

Krok 2

Analiza sprawy

Przekaż nam telefonicznie lub mailowo informacje oraz dokumenty, o które poprosi Ciebie nasz prawnik w celu dokonania analizy Twojej sprawy.

Krok 3

Działanie

Kancelaria reprezentuje Cię na etapie postępowania polubownego oraz przed sądem. Nie musisz ponosić żadnych kosztów ani angażować się osobiście w sprawę. Wszystko załatwiamy za Ciebie!

Krok 4

Sukces

Kancelaria odzyskuje Twoje pieniądze i przelewa Ci je na wskazany w umowie rachunek bankowy.

Kiedy można starać się o zwrot kosztów kredytu?

01 Umowa kredytu (pożyczki) została zawarta po 18 grudnia 2011 roku.

02 Kredyt gotówkowy nie przekraczał 255 550 zł albo równowartości tej kwoty w walucie innej niż waluta polska (a także w kwocie większej w przypadku kredytu niezabezpieczonego hipoteką przeznaczonego na remont domu lub lokalu mieszkalnego) i został udzielony konsumentowi (a nie przedsiębiorcy).

03 Nastąpiła wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego ze środków własnych, kredyt został konsolidowany lub przeniesiony do innego banku.

04 Bank pobrał prowizję lub inne koszty kredytu.

Dlaczego my?
Co dla Ciebie zrobimy?

Kancelarię Prawną Directus tworzy zespół doświadczonych prawników, radców prawnych i adwokatów specjalizujących się w sporach przeciwko bankom i towarzystwom ubezpieczeniowym. Uważamy, że jedynie wąska specjalizacja gwarantuje zdobycie ponadprzeciętnej wiedzy z danego zakresu. Sukcesy naszych Klientów są sukcesami naszej Kancelarii, dlatego robimy wszystko, aby jakość oferowanych przez nas usług była jak najwyższa.


Zespół naszych specjalistów dokona bezpłatnej analizy Twojej sprawy. Wystarczy się z nami skontaktować i przesłać skan zawartej umowy oraz potwierdzenie spłaty kredytu.


W przypadku akceptacji warunków współpracy z Kancelarią umowa zostaje zawarta bez wychodzenia z domu. Kancelaria podejmuje w imieniu Klienta wszelkie czynności konieczne do skutecznego i szybkiego rozwiązania oraz reprezentuje Klienta przed sądem. Powierz nam odzyskiwanie ubezpieczeń, prowizji i innych kosztów kredytu, a wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie.