BIK ZA DARMO

Aby zweryfikować szczegóły dotyczące naszej historii kredytowej należy przede wszystkim zarejestrować się na oficjalnej stronie Biura Informacji Kredytowej tj. stronie bik.pl .

Pobierając raport z BIK-u, będziemy mieli szczegółowy obraz naszej historii kredytowej. W dokumencie, który jest aktualizowany co najmniej raz na 7 dni, widzimy wszystkie produkty, które mamy, bądź mieliśmy, w ostatnim czasie.

BIK za darmo

Żeby pobrać swój raport BIK, należy na stronie głównej kliknąć przycisk „Raport BIK”, a następnie „Pobierz Raport BIK”. W chwili obecnej nie ma możliwości pobrania Raportu BIK za darmo. Pozostaje nam więc wybierać jedną z dwóch dostępnych opcji- jednorazowy raport za 39 zł, lub pakiet 12 raportów za 99 zł, wariant ten jest dodatkowo wzbogacony o Alerty BIK czyli ostrzeżenia w przypadku wyłudzenia kredytu na nasze nazwisko.

Po wybraniu odpowiedniej dla nas liczby raportów, wypełniamy formularz i weryfikujemy swoją tożsamość. Weryfikacja danych osobowych powinna potrwać do dwóch roboczych.

Po otrzymaniu dokumentu, celem jego dokładnej weryfikacji pod kątem pełnej zdolności kredytowej, wystarczy skontaktować się z naszą kancelarią. Dział prawny precyzyjnie przeanalizuje dokument i udzieli wyczerpujących informacji na temat możliwych działań zmierzających do przywrócenia możliwości kredytowania w sektorze bankowym.

Obecnie oferujemy bezpłatną weryfikację raportu dla naszych Klientów (osób, które następnie zdecydują się powierzyć naszej kancelarii prowadzenie przedmiotowej sprawy).